O nás

Ladislav Drha, advokátní kancelář se sídlem na Václavském náměstí v Praze je renomovaným poskytovatelem právních služeb v oblasti práva nemovitostí a souvisejících oborech.

Specializujeme se jak na komplexní přípravu smluvní dokumentace související s nemovitostmi, tak na jejich právní revizi a kontrolu. Při transakcích s nemovitostmi pro tyto účely poskytujeme i advokátní úschovu peněz (kupní ceny) a listin (návrhy na vklad práva, smlouvy s ověřenými podpisy). Poskytujeme své služby také v otázkách bytových družstev, společenství vlastníků jednotek či půdních vestaveb a dalších souvisejících oblastí.

Každá nemovitost je originál a každá transakce tak vyžaduje odlišný přístup. Proto se při poskytování našich služeb věnujeme každému klientovi individuálně a s pochopením jeho potřeb a požadavků. Každá smlouva upravující práva k nemovitostem je důležitým dokumentem, který je třeba připravit důsledně a s dostatečnou odborností.

Advokátní kancelář je řádně pojištěna v souladu se zákonem o advokacii a dalšími příslušnými předpisy. Na její činnost dohlíží Česká advokátní komora.